Przyjmuję dzieci w każdym wieku oraz pacjentów dorosłych.
Zakres zagadnień, którymi się zajmuje, obejmuje szeroki wachlarz problemów zdrowotnych u dzieci i dorosłych. Prowadzę leczenie chorób m.in. dotyczących układu oddechowego: przeziębienie, gorączka, grypa, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, angina, zapalenie uszu, zapalenie krtani, zapalenie zatok, astma oskrzelowa, alergie; chorób dotyczących układu pokarmowego: biegunka, wymioty, ból brzucha, zaparcie, nieżyt żołądkowo-jelitowy; chorób z zakresu dermatologii: wysypki; chorób z zakresu układu moczowego: zapalenie pęcherza, nocne nietrzymanie moczu; chorób z zakresu endokrynologii: niedobór masy ciała i wzrostu, otyłość. Poza tym zajmuję się problemami związanymi z rozwojem noworodka i niemowlęcia oraz karmieniem piersią.
Prowadzę również WIZYTY PATRONAŻOWE „PIERWSZE SPOTKANIE Z PEDIATRĄ” (opis niżej).
Jestem lekarzem specjalistą z zakresu Pediatrii, obecnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu medycyny rodzinnej.
W 2012 roku rozpoczęłam naukę na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W trakcie studiów 3-krotnie otrzymałam stypendium rektora dla najlepszych studentów, a w 2018 roku ukończyłam studia lekarskie z wyróżnieniem. Szkolenie specjalizacyjne z pediatrii odbyłam w Klinice Pediatrii, Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe uzyskałam pracując także jako pierwszy dyżurny SOR w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie, Nocnej Pomocy Lekarskiej oraz w Przychodniach Rodzinnych.
W trakcie czwartego roku specjalizacji z pediatrii odkryłam w sobie pasję do ultrasonografii. Ukończyłam wiele kursów USG organizowanych przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii, Wielkopolskę Szkołę Diagnostyki Obrazowej, USG Trener oraz Medelight. Odbyłam szkolenia z zakresu USG płuc, jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych, narządu rodnego u dziewczynek oraz ośrodkowego układu nerwowego. Przygotowuję się do uzyskania Certyfikatu „Ultrasonografia W Pediatrii” wydawanym przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.
Poza tym stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie pediatrii oraz medycyny rodzinnej uczestnicząc w konferencjach naukowych. W latach 2020-2021 tworzyłam cykl artykułów naukowych dla portalu medycznego kompendium24.pl dotyczących szczepień ochronnych u dzieci oraz tematyki z zakresu medycyny rodzinnej. Od 2020 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Jestem współautorem publikacji naukowych pt. „Ocena zgodności procedur diagnostycznych zastosowanych do rozpoznania cukrzycy ciążowej ze standardami PTG”, „Ocena związku między częstością hipoglikemii oraz poziomem lęku przed hipoglikemią a występowaniem niektórych czynników ryzyka sercowo-naczyniowego u chorych z cukrzycą typu 1.” i „Otyłość – jak pomóc najmłodszym w dobie pandemii”.
Medycyna od zawsze była dla mnie fascynująca. Leczenie dzieci to szczególny obszar, dlatego, że każdy pacjent jest wyjątkowy; a zakres wiedzy, jaką powinien posiąść lekarz pediatra, jest bardzo szeroki.
W pracy czuję się szczęśliwa i spełniona, a moją największą motywacją są wdzięczni pacjenci.